Mermer Üstü Ahşap Kaplama

Mermer Üstü Ahşap Kaplama Nedir ?

Evlerimizde ve iş yerlerimizde bulunan ve Soğuk havalarda sağlığımız açısından büyük problemler oluşturabilecek olan Mermer Merdivenlerimizin üstüne , Sağlığımız açısından daha büyük önem taşıyan ve soğuk havalarda sıcacık adımlar atmamız için Ahşap Merdiven Basamakları giydirmesine verilen isimdir.

Mermer Üstü Ahşap Kaplama Neden Önemlidir ?

Özellike soğuk havalarda sağlığımız için büyük riskler taşıması muhtemel olan mermer merdivenler yüzünden çoğu zaman soğuk algınlığı ve grip hastalıklarına yakalanmaktayız.
Uzmanların hazırladıkları istatistiklere göre ;
soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklar yüzünden iş yerlerimizde , iş ve personel performansında gözle görülür düşüşler yaşanmaktadır.
Evlerimizde sevdiklerimizin ve İş yerinde çalışanlarımız sağlığı açısından Mermer Merdivenlerinizi Ahşap ile Kaplıyoruz. Böylelikle sevdikleriniz ve çalışanlarınız geleceklerine sağlıklı ve sıcacık adımlar atıyor.

Mermer Üstü Ahşap Kaplama Nasıl Yapılır ?

Mermer merdivenlerinizin bulunduğu konuma , alanında uzman ilk keşif ekibimiz ziyaret ederek kaplanacak merdivenler üzerinde ilk keşif çalışmalarını yapacaktır.

Keşif yapılan Mermer Merdivenleriniz üzerinde hazırlanan çalışmalar sonucunda planlanan projenizi , uzman ekibimiz tarafından Kaliteli işçilik ve malzemeler ile hayata geçiriyoruz.

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayabilirsiniz :

Zarif Ahşap Mobilya

Sektördeki varlığı uzun yıllara dayanan firmamız kaliteden ödün vermeden devam ettirdiği çizgisini, daha da ileriye taşımak i...

Fatih Mahallesi 4.Sokak No:51 Körfez / KOCAELİ

Copyright 2019 © Zarif Ahşap Mobilya | Tasarım   Mayor Web Tasarım