Larex Ahşap Merdiven

Larex Ahşap Merdiven Nedir ?

Özellik Sibirya (Rusya) Bölgesinde daha sık görülen bir ağaç türüdür. Çamgiller Familyasına ait olsada Türkiye ormanlarında yetişmemektedir. Dokusu çam ağacına benzemektedir. Sıkı lif yapısı ve reçinesinden dolayı son yıllardan çamgiller familyasından bir hayli farklılaşan Larex Ağacı son 20 yılda ülkemizde özellikle mobilya ve ahşap sektöründe çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.
Larex ağacından elde edilen ahşaplardan kullanılarak , özenle hazırlanan merdivenlerinize Larex ahşap merdiven denir.

Neden Larex Ahşap Merdiven ?

Larex Ahşapları üretildiği Larex ağacının en belirgin özellikleri olan sert ve dayanıklı olmasıyla bilinir . Böylelikler uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanma imkanı sunmaktadır.
Uzunluğunda dallanmasını sadece en üst bölgesinde topuz olarak yapmasından dolayı ;
  Az budaklı , Sıkı Lifli , Esnek Yapılı , Öz suyunda antiseptik bulunduğundan dolayı küf yapmayan ve nemli ortamlara dayanıklılığı ile yuzyıllar boyunca özelliklerini korumaktadır.
Rutubete ve küfe karşı dayanıklı olduğundan dolayı özellike ev hanımlarının en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.
 

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayabilirsiniz :

Zarif Ahşap Mobilya

Sektördeki varlığı uzun yıllara dayanan firmamız kaliteden ödün vermeden devam ettirdiği çizgisini, daha da ileriye taşımak i...

Fatih Mahallesi 4.Sokak No:51 Körfez / KOCAELİ

Copyright 2019 © Zarif Ahşap Mobilya | Tasarım   Mayor Web Tasarım