Karkaslı (BOŞLUK) Merdiven

Karkaslı (BOŞLUK) Merdiven Nedir ?

Karkaslı (Boşluklu) Merdiven olarak isimlendirdiğimiz merdiven türü .Genelde apartman içerisinde katlar arası geçişi sağlamak amacıyla inşaa edilmiş olan yapılara  özellikle 2 veya daha fazla kata sahip yapılar arasında ulaşımı sağlamak adına kurulan yapılarda , belirli boşluklar bırakar inşaa edilen merdiven yapılarına verilen isimdir.

Karkaslı (BOŞLUK) Merdivenlerinize zerafet ve güzellik katmak amacıyla ZARİF AHŞAP MERDİVEN Olarak yapılarınıza zerafet katıyoruz.

Karkaslı (BOŞLUK) Merdiven Nasıl Yapılır ?

Karkaslı (BOŞLUK) merdiven , 2 veya daha fazla kata sahip yapıların içerisinde , katlar arası geçişi sağlamak amacıyla inşaa edilmektedir. Çoğu zaman inşaa edilen Karkaslı Merdivenlere geken özen gösterilmemektedir. Sevdikleriniz ile beraber huzurlu ve mutlu bir yaşam sürdüğünüz yapılarınızın içerisinde bulunan Karkaslı (BOŞLUKLU) Merdivenlerize gereken özeni sizler için uzman ekibimiz ile birlikte ön keşif uygulamasından sonra yapılacak projenin aşamaları planlanacaktır. Yapılan planlanlamalar neticesinde , kaliteli malzeme ve işçilik dahilinde projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayabilirsiniz :

Zarif Ahşap Mobilya

Sektördeki varlığı uzun yıllara dayanan firmamız kaliteden ödün vermeden devam ettirdiği çizgisini, daha da ileriye taşımak i...

Fatih Mahallesi 4.Sokak No:51 Körfez / KOCAELİ

Copyright 2019 © Zarif Ahşap Mobilya | Tasarım   Mayor Web Tasarım