Çam Ahşap Merdiven

Çam Ahşap Nedir ?

Dünyanın tüm bölgelerinde sıkça bulunan Çam Ağaçlarından üretilen ahşap türlerine verilen isimdir .
Çam ağaçları dünya üzerine yayılmış olan ve neredeyse tüm ülkelerde yetişme alanı bulmuş en geniş kapsamlı ağaç türlerinden bir tanesidir.Çam ağaçları oldukça dayanıklı ağaçlardan olup aynı zamanda neredeyse tüm topraklarda yetişme özelliği gösterirler.
Çam ağacı hakkında şu önemli bilgiyi de vermekte yarar vardır. Çam ağaçları özellikle şehirlerde oluşan tozun büyük kısmını emmektedir. Çevre kirliliğini önleme ve insan sağlığı açısından önemli bir yerde bulunmaktadır.

Çam Ahşap Nasıl Üretilir ?

Çam ahşap , Dünya üzerinde yüzlerce farklı türü bulunan çam ağaçlarından elde edilmektedir. Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile bilinen çam ağaçlarından üretilen Çam Ahşapları özel kesme ve biçme makinaları yardımıyla özenle ve dikkatlice kesilip işlenmektedir. Kullanılan makinaların ağırlı ve ağacın dayanıklılığını göz önünde bulundurarak yapılan çalışmaların ustalık gerektirdiğini açıkça söyleyebiliriz.

Çam Ahşap Neden Tercih Edilmelidir ?

Özellikle hayatımızda ve evimizde büyük öneme sahip olan çam ahşapları , üretildiği çam ağaçlarının nam saldığı sağlamlıklarıyla ünlüdür. Yapısı gereği sağlamlığı ve güzelliği göz önünde bulunan Çam ahşapları Zarif Ahşap Yapı tarafından uygulanacak merdivenlerde sıkça tercih edilmektedir. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan Çam Ağaçları , Merdiven alanında sıkça tercih edilmektedir . Özellikle kadınların hayatında çokça vakit verdiği temizlik alanında , kolay temizlenmesiyle bilinen Çam ağaçları Kadınların ilgi odağı haline gelmiştir.
Ayrıca soğuk kış günlerinde sağlıklı ve sıcacık adımlar atmanıza olanak sağlayacaktır.

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayabilirsiniz :

Zarif Ahşap Mobilya

Sektördeki varlığı uzun yıllara dayanan firmamız kaliteden ödün vermeden devam ettirdiği çizgisini, daha da ileriye taşımak i...

Fatih Mahallesi 4.Sokak No:51 Körfez / KOCAELİ

Copyright 2019 © Zarif Ahşap Mobilya | Tasarım   Mayor Web Tasarım