Beton Üstü Ahşap Kaplama

Beton Üstü Ahşap Kaplama Nedir ?

Beton Üstü Ahşap Kaplama , inşaat halinde yada hali hazırda yapılmış olan beton merdivenlerinize daha estetik ve zarif görünüm kazandırmak için yapılan , ayrıca Betonun soğukluğunu gidermek , soğuk algınlığını ve grip gibi hastalıkların önüne geçebilmek adına yapılan Ahşap Kaplama Çalışmasına Verilen isimdir.

Beton Üstü Ahşap Kaplama Nasıl Yapılır ?

İnşaa halinde veya daha sonrasında yapılmış yapıların içerisinde bulunan beton merdivenlerinize uygulanması planlanan ahşap kaplama işlemleri öncelikle Uzman kaşif ekibimiz ile birlikte ilk keşif yapılarak yapılacak çalışmaların planlaması yapılmaktadır.
Yapılan ön keşif çalışması sonucunda gerçekleştirilmesi planlanan proje dahilinde alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile birlikte işlemleriniz büyük özen ve titizlik çerçevesinde , kaliteli işçilik ve malzemeler eşliğine hayata geçirilecektir.

Beton Üstü Ahşap Merdiven Kaplamanın Önemi Nedir ?

Hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturan Beton yapılar çoğu zaman insan sağlığı açısından büyük riskler taşımaktadır. Özellikle kış dönemi boyunca betonlar oldukça soğuk zeminler oluşturmaktadır.
Soğuk algınlıklarının çoğu el , göğüs ve En önemlisi Ayaktan alınan soğukluk nedeni ile sahip olunduğu bilinmektedir . Çoğu zaman sağlığımız açısından büyük risk oluşturabilecek soğuk algınlığı sebebiyle ciddi sağlık problemleri oluşabilmektedir.
Yapılan ahşap kaplama sayesinde betondan alınacak soğuk algınlıklarının önüne geçebilir ve sağlıklı ve sıcak adımlar atabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayabilirsiniz :

Zarif Ahşap Mobilya

Sektördeki varlığı uzun yıllara dayanan firmamız kaliteden ödün vermeden devam ettirdiği çizgisini, daha da ileriye taşımak i...

Fatih Mahallesi 4.Sokak No:51 Körfez / KOCAELİ

Copyright 2019 © Zarif Ahşap Mobilya | Tasarım   Mayor Web Tasarım